Oferta DIETOterapii

Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom firma FIZJO-DIET oferuje szeroką gamę dietoterapii:

1. ODCHUDZANIE

Proces redukcji masy ciała wymaga odpowiedniej diety. Wcale nie musi być „katorgą dnia codziennego”. Wykwalifikowany dietetyk dobiera zbilansowany „system żywienia”, który układany jest zgodnie z grupą krwi, stanem ogólnym, preferencjom żywieniowym pacjenta uwzględnia ewentualne choroby współistniejące.

W utracie zbędnych kilogramów w konkretnych miejscach pomocny może okazać się zabieg elektroterapii. Polega na wymuszonym przez elektrody skurczu mięśni, dzięki temu leżąc na łóżku ćwiczymy mięsień, tym samym pozbywając się w tym odcinku tłuszczu.

Do walki z cellulitem oraz do utrzymania jędrności i elastyczności skóry proponujemy zabiegi z wykorzystaniem ultradźwieków (na bazie kremu antycellulitowego, który dzięki działaniu ultradźwięków wchłaniany jest głęboko w skórę) lub bardzo skuteczny masaż bańką chińską.

2. ŻYWIENIE W JEDNOSTKACH CHOROBOWYCH

(metabolicznych, neurologicznych, kardiologicznych)

3. DIETA DLA „WÓZKOWICZÓW”

4. DIETA DLA SPORTOWCÓW

Żywienie dla sportowca to niezwykle istotny element przygotowań do zawodów. Dlatego oferujemy program żywienia dla konkretnych dyscyplin dobieranych adekwatnie do okresu przygotowań zawodnika.

Ponad to w Naszej ofercie znajduje się także cały szereg dodatkowych zabiegów dla sportowca. Niezwykle ważny dla utrzymania kondycji układu mięśniowo-kostnego będzie masaż sportowy, aplikacje Kinesiology Taping. Proponujemy zabiegi fizykoterapeutyczne niwelujące ból, zapalenia stawów oraz usuwające skutki poważniejszych urazów.

5. DIETA DLA CIĘŻARNYCH

6. DIETA DLA MŁODYCH MAM

Ponad to przy każdej wizycie robiona jest DARMOWA szczegółowa analiza składu ciała.